Letenky Stevard.cz

Flight Radar 24.com Letecký provoz nad Evropou online

Aplikace zobrazuje v reálném čase letový provoz online nad Evropou a celým světem. Vidíte aktuální pozici jednotlivých letadel, jejich aktuální rychlost, letovou hladinu, označení, společnost, místo startu, místo přistání, vyznačenou trasu kudy letadlo letělo, a další informace.


FlightRadar 24 sleduje letecký provoz online nad Českou republikou, Evropou a celým světem aktuálně živě. Flight Radar 24.com live flight tracker - mapa letového provozu online.

Letenky Stevard.cz
Nejlevnější letenky online od více než 150 leteckých společností. Nakupujte levné letenky na Stevard.cz a létejte bez starostí.
Letenky do USA Letenky Paříž Letenky Londýn Letenky Řím Letenky New York Letenky Thajsko O nás Facebook
close Postup rezervace letenek od linkových dopravců

1. Vyhledáte a zarezervujete si letenku za nejvýhodnější dostupnou cenu.
2. Po provedení rezervace obdržíte emailem její potvrzení. Překontrolujte prosím veškeré údaje, především jméno cestujícího, data odletu a návratu a destinaci.
3. Potvrzení bude obsahovat platební údaje a termín, do kdy je nutné letenky dle podmínek letecké společnosti uhradit a vystavit.
4. Budete kontaktováni pracovníky call centra, kteří se s vámi dohodnou na dodání letenky.

Postup zakoupení letenek od nízkonákladových dopravců

1. Vyhledáte si letenku za nejvýhodnější dostupnou cenu.
2. Letenku rovnou kupujete, prosím věnujte tedy zvýšenou pozornost při výběru destinace, zadávání data odletu a návratu, jména cestujícího a kontaktních údajů.
3. Jedinou možností platby je platba kartou online v průběhu rezervačního procesu.
4. Po úspěšném dokončení rezervačního procesu vám bude vygenerován rezervační kód a do e-mailu vám bude zaslána rekapitulace rezervace a vaše letenka přímo od letecké společnosti.
5. Před odletem je nutné se odbavit online na stránkách dopravce a vytisknout si palubní lístek.